SHRI Meditace & Mindfulness program Naučte se
meditovat

PROČ SE UČIT MEDITOVAT A PROČ PRÁVĚ S NÁMI?

Chcete žít šťastný život a zlepšovat svět kolem sebe?

Samozřejmě.

Potíž je v tom, že mnozí z nás nemohou kvůli stresu a napětí rozvinou svůj plný potenciál, ani vnímat vnitřní klid, radost a pohodu.

Co se děje kolem nás, termíny v práci, nároky v rodině, placení účtů – to vše může být zahlcující.

Pokud vám toto něco připomíná, bude se vám hodit efektivní mentální technika, která vám pomůže nároky a požadavky lépe zvládat.

Připojte se k množství absolventů po celém světě, kteří díky našemu kurzu meditace zažívají v životě méně napětí a stresu a prožívají více radosti, klidu, naplnění.

VYBERTE SI SHRI PROGRAM & ZAŽÍVEJTE VÍCE KLIDU A RADOSTI

SHRI Meditace & Mindfulness program
SHRI Meditace & Mindfulness - večerní kurz
SHRI Meditace & Mindfulness kurz pro páry
SHRI Meditace & Mindfulness kurz - dárkový poukaz

SHRI MEDITACE & MINDFULNESS PROGRAM

SHRI MEDITACE - Méně stresu & více radosti

Existuje mnoho různých způsobů, jak meditovat.

V meditačním programu SHRI se zaměřujeme na vybrané techniky mindfulness, meditaci a vizualizaci.

Hlavním pilířem kurzu je meditační technika „Meditace prvotního zvuku“, což je účinná meditační technika zakořeněná ve védské tradici z Indie. Americký lékař Deepak Chopra, zakladatel Chopra Center for Wellbeing, oživil tuto starodávnou meditační praxi a zpřístupnil ji ve formátu, který se snadno naučí.

V kombinaci s mindfulness a vizualizací vytváří tato trojkombinace efektivní nástroj, který pomáhá žít život ve větší radosti, spokojenosti, lehkosti, tvořivosti a zdraví.

 

ÚČASTNÍ NA KURZU SE  DOZVÍTE

 

 • Jaký je rozdíl mezi meditací a mindfulness
 • Jaké jsou přínosy mindfulness technik a kdy/jak je vhodné je použít
 • Proč je vhodné používat vybrané techniky mindfulness jako vstupní bránu k meditaci

 

 • Co je to meditace
 • Jak meditace podporuje fungování těla a mozku
 • Proč je důležité zbavit se fyzického a emočního stresu
 • Jak rozpoznávat mentální a fyzický detox, který probíhá při zbavování se stresové zátěže
 • Jaké jsou výhody meditace s použitím osobní mantry
 • Jak přesně pracovat s osobní mantrou
 • Jaké jsou vhodné pozice při meditaci
 • Proč nepotřebujeme klid při meditaci
 • Proč nejsou myšlenky náš nepřítel
 • Jaké jsou nejčastější zkušenosti, se kterými se setkáváme při meditaci
 • Proč je důležité být při meditaci soběstačný
 • Jak podpořit vytvoření návyku každodenní meditační praxe

 

 • Jaké jsou základní principy práce s tvořivou představivostí
 • Jak využívat vizualizace pro vytváření života, který chceme žít

SHRI MEDITACE - Méně stresu & více radosti

Pro úspěšné zvládnutí meditačního programu SHRI je potřeba účastnit se 3 výukových bloků v průběhu 2 dnů.

1. BLOK (120 min)

Základy meditace & techniky mindfulness

2. BLOK (45 min)

Předání osobní mantry

3. BLOK (180 min)

Zdokonalení meditační praxe & práce s tvořivou představivostí

NEMŮŽU „NA NIC NEMYSLET“

Překvapení, není to ani třeba. Vlastně je to naopak. Myšlenky jsou přirozenou součástí meditace a máte-li předané vhodné instrukce, meditace se stává mnohem jednodušší. Naše meditační technika je určena pro lidi s aktivní myslí a aktivním životem.

 

NECHCI SEDĚT V LOTOSOVÉM SEDU A NEHÝBAT SE

Není to potřeba. Stačí si najít pohodlné místo, klidně na sedačce, na židli, v parku. Kdekoli můžete myslet, tam můžete meditovat.

 

JE TĚŽKÉ SE ZAVÁZAT KE KAŽDODENNÍ MEDITACI

Není, pokud si uvědomíte, jak je váš život zatížen stresem, jak vás to v životě omezuje a o co vše díky stresu přicházíte. Meditace je nejefektivnější nástroj, jak se zbavit hluboce uloženého stresu a začít žít život v souladu s vaším plným potenciálem.

 

NEJSEM BUDDHISTA ANI HINDUISTA

Náš meditační kurz absolvovali tisíce lidí bez náboženského vyznání i různých náboženských směrů. Tato technika je efektivní mentální nástroj na podporu fungování vašeho mozku a těla a na rozvinutí vašeho osobního potenciálu. Bez ohledu na vyznání, tělo i mozek máme všichni stejné. Stejně tak funguje tato mentální technika.

 

UŽ JSEM TO VYZKOUŠEL A HROZNĚ MĚ TO NEBAVILO

Jsou různé způsoby jak meditovat. Online a v aplikacích se často setkáváme s mentálními technikami patřící do skupiny mindfulness. Náš způsob meditace je prověřený, jednoduchý a přitom velmi efektivní. Stojí na pevných základech tisíce let prověřené tradice a přitom je uzpůsoben pro použití v dnešním moderním světě, pro lidi s aktivní myslí a čilým životem.  Proto má naše technika velký úspěch.

 

PROSTĚ NEMÁM ČAS

Zamyslete se, kolik minut denně strávíte na sociálních sítích nebo koukáním na seriál. Díky meditaci podporujete fungování svého mozku, eliminujete stres a stáváte se produktivnější. Tato technika vám nebere čas, naopak vám ho dává.

SHRI MEDITACE - Méně stresu & více radosti

Co vše je pokryto ve 3 výukových blocích meditačního programu SHRI

1. BLOK (120 min)

Základy meditace & techniky mindfulness

Naučte se efektivně využívat jednoduché mindfulness techniky pro akutní práci se stresem a jako vstupní bránu pro meditaci.

Objevte,  jak vám meditace může pomoci osvobodit se od podmíněných vzorců chování, které vám brání naplno využít svůj potenciál pro naplnění, radost a pohodu v každodenním životě.

Prohlubte své chápání toho, jak meditace eliminuje chronický stres.

Stres je hlavní příčinou nemoci, úzkosti, nespavosti, závislosti, obezity a snížené pohody.

Otevřete povědomí o své skutečné povaze, což je čistý a neomezený potenciál. Seznamte se s původem Meditace prvotního zvuku, která přináší moudrost již více než 5000 let.

Vytvořte si nové a pravdivější očekávání kolem meditace, které vás osvobodí, abyste ji mohli úspěšně procvičovat a také si ji užít!

 

2. BLOK (45 min)

Předání osobní mantry 

V tomto bloku vám bude předána vaše osobní meditační mantra.  Osobní mantra je vypočtena dle tradičních védských matematických vzorců, na základě vašeho místa, data a času narození.

 

3. BLOK (180 min)

Zdokonalení meditace & práce s tvořivou představivostí

Získejte odborné rady o praktických aspektech meditace. Doporučení jak sedět, kdy meditovat, jak dlouho meditovat, jak načasovat meditaci, jak zvládat přerušení a další zkušenosti během meditace.

Naučte se pracovat s tvořivou představivostí a osobními záměry tak, abyste se snáze napojovali na nejhlubší úroveň vašeho bytí a byli ve spojení s vašimi skutečnými touhami. Vznikne vám tak možnost lépe si uvědomit své jedinečné životní poslání, dary a rozvinout váš život do plného potenciálu.

Meditační program SHRI probíhá v  MAITREA.

ADRESA

Dům osobního rozvoje MAITREA

Týnská ulička 1064, Praha 1, 110 00

 

Pozn. Na vyžádání možné realizovat kurz online přes ZOOM nebo na jiném místě (uvedená cena je platná pro kurzy v Maitrea a online kurzy.  Ke kurzům realizovaným mimo Prahu je třeba přičíst cestovní náhrady).

Meditační program SHRI probíhá formou individuálního kurzu, kurzu pro páry nebo na vyžádání v malých skupinkách.

CENA MEDITAČNÍHO PROGRAMU SHRI

Základní cena

Individuální program:  5 500 czk

Program pro páry: 9 500 czk (cena za 2 osoby)

 

Redukovaná cena*

Individuální program:  4 900 czk

Program pro páry: 8 500 czk (cena za 2 osoby)

*senioři 65+ a studenti do 26 let. 

 

DETAIL

 • Během meditačního programu se naučíte jak úspěšně meditovat, využívat vybrané techniky mindfulness pro okamžité řešení stresových situací a jak pracovat s vizualizací.

 

 • Bude vám vypočítána a předána vaše osobní mantra

 

 • Jakmile absolvujete meditační program SHRI,  stane se z vás soběstačný meditující. Budete moci využívat naučené techniky po zbytek svého života a těžit ze stále větších rostoucích přínosů. Nebudete závislý na aplikacích, videích, wifi připojení či jakýchkoli kurzech či vedených lekcích.

 

 • Bude vám k dispozici online/telefonická podpora/asistence po realizaci kurzu pro jakékoli dotazy a konzultace související s používáním technik, které se během meditačním programu naučíte.

DEEPAK CHOPRA

Americký lékař a spisovatel indického původu Deepak Chopra se v posledních letech stal jedním z nejžádanějších učitelů ve Spojených státech v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny.

Deepak Chopra je zakladatel Chopra Center for Wellbeing, Chopra Foundation, neziskové organizace specializované na výzkum wellbeing a Chopra Global, zdravotnické organizace usilující o propojování vědy a spirituality v oblasti celostní medicíny a osobního rozvoje.

Je autorem více než 90 knih přeložených do více než čtyřiceti tří jazyků, včetně četných bestsellerů New York Times.

Deepak Chopra je autorem Meditace prvotního zvuku, což je základní pilíř meditačního programu SHRI.

REFERENCE

Šárka je báječná inspirující osobnost. Setkání s ní mi vždy vlije energii do žil a člověk má chuť hned zasednout do meditace. Jestli tušíte, že by vám meditace mohla pomoci, ale nemůžete se do toho dostat, doporučuji se se Šárkou potkat. Dokáže vše skvěle podat a vysvětlit. Doufám, že si jí podaří nakazit meditací, co nejvíce lidí.

Martina E.

O meditace se již pár let zajímám, a byla jsem ten typický příklad toho, že mi meditace nejdou, že nejsem ten správný typ. Až s programem SHRI jsem pochopila, že meditovat může opravdu každý, program je dobře vysvětlen a je uchopitelný pro každého, i pro racionálně smýšlejícího člověka. Moc mě baví a otevírají se mi nové obzory. Rozhodně doporučuju. A děkuji.

Lucie N.

Během víkendového kurzu jsme teoreticky i prakticky probrali základní techniky meditace. Pro mě osobně největší boom bylo, že jsem pochopil, jak k meditaci přistupovat.

Jakub K.

Fascinující zážitek. Šárka je úžasná bytost a já jsem moc ráda, že jsem ji mohla potkat. Má uklidňující hlas, vše skvěle vysvětlí a její píseň mě stále provází!

Petra S.

Na rozdíl od předešlých kurzů a všelijakých pokusů v minulosti, jsem při tomto semináři pocítila opravdovou touhu a zároveň důvěru ve správnost této cesty. Od prvního momentu jsem věděla, že chci dál žít s meditací prvotního zvuku, a že to, co jsem během tohoto semináře získala, už nenechám vyprchat do ztracena. Aniž bych se musela jakkoli nutit. Ten pocit jistoty byl najednou zcela přirozeně ve mě.

Kateřina S.

KONTAKT

Chcete zažívat méně stresu & více klidu a radosti? Ozvěte se nám.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.