VELKÝ OKRUH THAJSKEM – PROBĚHLO

Blog - SHRI Meditace & Mindfulness

Termín: 1.-11.listopadu 2018

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den:

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den:

prohlídka Bangkoku: po snídani prohlídka nejznámějších a nejkrásnějších chrámů v Bangkoku: začneme prohlídkou Královského paláce – obrovský chrámový komplex, následuje Wat Pho, nejstarší chrám v Bangkoku s gigantickou sochou ležícího Budhy, Wat Traimit s překrásnou sochou Budhy z ryzího zlata. Oběd v místní restauraci. Odpoledne plavba po řece k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné pohledy na Bangkok. Návrat do hotelu, individuální program.

4. den:

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové od roku 1351 více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Přejezd do města Lopburi a návštěva Prang Sam Yot a San Prakarn. Prang Sam Yot byl postaven během nadvlády Khmérů. Oběd v místní restauraci. Přejezd do města Phitsanulok, nocleh.

5. den:

ráno odjezd do Sukhothai, které bylo prvním královským městem Siamu. Navštívíte historický park, krásné chrámy Wat Mahthat, Wat Sra Srí, Wat Si Chum. Během dne oběd v místní restauraci. Poté přejezd na sever, cestou zastávka na jezera Phayao, v pozdních odpoledních hodinách příjezd do Chiang Rai, nocleh.

6. den:

po snídaní prohlídka oslňujícího chrámu Wat Rong Khun – bílý chrám obložený kousky zrcadel patří k nejmodernějším v Thajsku, byl postaven roku 1990. Následuje celodenní výlet do tzv. Zlatého trojúhelníku, kde se řeka Ruak setkává s Mae Khong a vytváří tak hranice 3 států: Thajska, Barmy a Laosu. Projížďka na člunu, návštěva hranic Laosu a Chian Sean, starobylého města. Během dne oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v Chiang Rai.

7. den:

po snídani odjezd do Doi Mae Salong, které bývalo centrem výroby opia ve Zlatém trojúhelníku. Dnes je velkou turistickou atrakcí, můžete zde obdivovat místní architekturu malých domků s květinami, ochutnat výbornou kuchyni a ovoce z místní produkce. Zastávka ve vesnici, kde žijí kmeny Yao a Akha, budete mít možnost poznat, jak žijí. Pokračování do Chiang Mai, cestou zastávka u horkých pramenů, návštěva místních trhů s výrobky kmenů. Příjezd do Chiang Mai pozdě odpoledne, večeře. Nocleh v Chiang Mai.

8. den:

po brzké snídani odjezd do výcvikového střediska slonů. Nakrmíte je, budete pozorovat koupání slonů a jejich práci v džungli (jízda na slonech není v ceně), návštěva orchidejové farmy. Oběd. Odpoledne povede naše cesta k úpatí pohoří Doí Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky

9. den:

individuální program, dle časových možností a letových řádů můžete navštívit starou Chiang Mai s chrámy a paláci, projít se podél starých vodních příkopů a hradeb. Odlet z Chiang Mai do Bangkoku a dále do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na 7 nocí na vybraném ostrově nebo v Pattaye.

10. den:

přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Cena: 49 990 czk

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha–Bangkok–Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku • přelet Chiang Mai–Bangkok • 7 nocí s polopenzí (snídaně a obědy nebo večeře dle programu) během okruhu v kvalitních hotelech • dopravu klimatizovaným autokarem • vstupy dle programu • služby českého průvodce • služby místního průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • 1lůžkový pokoj (5 990 Kč) • příplatek za prodloužení o 7 nocí se snídaní, vč. transferů, příp. přeletů na ostrovy: hotel Pattaya Garden (9 990 Kč) • hotel Green Park (14 990 Kč) • hotel Pulmann Pattaya Hotel G (23 990 Kč) • hotel Weekender Resort Koh Samui (20 990 Kč) • hotel Ibis Koh Samui (18 990 Kč) • Aloha Resort (19 990 Kč) • hotel Kamala Beach Phuket (27 990 Kč)

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.