SHRI MEDITACE & MINDFULNESS PARTNEREM DOBROČINNÉ AUKCE NADACE VIA

Máte – li chuť začít meditovat a k tomu podpořit dobrou věc, zúčastněte se dražby Nadace Via a vydražte pro sebe či své blízké SHRI Meditace & Mindfulness kurz.

 

14. ročník Dobročinné aukce proběhne v pondělí 14. června 2021 na Zahradě Žofín.
Více informací o dražbě naleznete ZDE a odkaz na kompletní aukční katalog plných úžasných položek ZDE 

Na co půjdou vydražené peníze?

Vydražené peníze půjdou na programy Nadace Via. A konkrétně? Díky vydraženým penězům bude v Česku více lidí, kteří poznají své sousedy, pečují o své okolí a darují druhým. Díky dvaceti letům práce Nadace Via česká města a venkov ožívají. Tématy nadace jsou:

Umění žít spolu

Nadace podporuje každým rokem desítky projektů aktivních lidí v celém Česku, kteří proměňují veřejná prostranství, obnovují památky, oživují veřejný prostor českých měst či organizují sousedské slavnosti. Učí se tím pečovat o společný prostor, spolupracovat a zlepšují vzájemné vztahy. Právě to je na projektech zásadní – komunitní život, poznávání sousedů a pocit, že člověk někam patří.

Umění darovat

Nadace usiluje o to, aby se darování, dobročinnost, štědrost a starost o druhé staly běžnou součástí života lidí v Česku. Dětem a studentům pomáhá organizovat benefiční akce, šíří povědomí o filantropii vydáváním časopisu Umění darovat, oceňuje filantropické počiny Cenou Via Bona a provozuje službu Darujme.cz, díky které lidé snadno, on-line darují českým neziskovkám desítky miliónů ročně.

Je mi potěšením být partnerem této akce a těším se na setkání na Žofíně.

 

 

There are no comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.